Dzięki kameralnemu charakterowi nasza
inwestycja zapewnia prywatność

Tatrzańska Polana to kameralna inwestycja składająca się z 3 bliźniaków (6 połówek) oraz 3 domów wolnostojących. I etap inwestycji obejmował budowę bliźniaków, które zostały oddane do użytkowania w II kwartale 2019r. II etap obejmował budowę domów wolnostojących, które zostały oddane do użytkowania w grudniu 2020r. Wszystkie domy wybudowane zostały z materiałów najwyższej jakości. Zostały one wykończone pod klucz.

Aktualnie oferujemy Państwu na sprzedaż 3 wykończone domy wolnostojące, które mogą funkcjonować jako całość oraz jako 3 niezależne apartamenty ze wspólną klatką schodową.
Została podpisana umowa z operatorem i apartamenty wynajmowane są na okres krótkoterminowy. Dom w momencie zakupu staje się od razu Państwa inwestycją.Nasze domy wybudowane zostały w stylistyce góralskiej,
tak aby idealnie wkomponować się w otoczenie.

Dzięki usytuowaniu inwestycji w najwyższej części Zakopanego z okien rozpościera się malowniczy widok na Tatry, a powietrze jest świeże i rześkie. Dodatkowym atutem tej lokalizacji jest fakt, że w przyszłości widok nie zostanie zasłonięty przez inne budynki.

Na terenie inwestycji powstanie dodatkowa część biesiadna z altaną i grillem, zejściem nad potok i do lasu. Teren wokół inwestycji jest ogrodzony i w pełni zagospodarowany. Posiada również prywatny parking oraz narciarnio-rowerownię. Dla najmłodszych został wybudowany plac zabaw.