Dzięki kameralnemu charakterowi nasza
inwestycja zapewnia prywatność.

Tatrzańska Polana to kameralna inwestycja składająca się z 3 domów (6 bliźniaków) oraz 3 domów wolnostojących. I etap inwestycji składał się z bliźniaków i został zakończony w II kwartale 2019r.. W II etapie powstały domy wolnostojące i zostały oddane do użytkowania w XII 2019r. Wszystkie domy wybudowane zostały z materiałów najwyższej jakości i zostały doprowadzone do stanu deweloperskiego. Za dodatkową opłatą możliwe jest wykończenie domu pod klucz.

Oferujemy Państwu trzy domy wolnostojące, które mogą funkcjonować jako całość oraz jako trzy niezależne apartamenty ze wspólną klatką schodową. Poziom pierwszy składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, ogrodu zimowego (z wyjściem na zewnątrz), łazienki, hallu. Poziom drugi składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, hallu. Poziom trzeci składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, hallu.

Nasze domy wybudowane zostały w stylistyce góralskiej
tak aby idealnie wkomponować się w otoczenie.

Dzięki usytuowaniu inwestycji na szczycie stoku z okien będę rozpościera się malowniczy widok na góry i okoliczne pagórki, które nie zostaną w przyszłości zasłonięte przez inne budynki. Nasze domy różnią się minimalnie powierzchnią. Na terenie inwestycji powstanie dodatkowa część biesiadna (z altaną i grillem), placem zabaw dla dzieci, zejściem nad potok i do lasu oraz dodatkowym parkingiem – możliwość korzystania za dodatkową opłatą.

Teren wokół inwestycji zostanie ogrodzony i w pełni zagospodarowany.